Phyto phytodefrisant – balsam dyscyplinujacy wlosy

Phyto phytodefrisant – balsam dyscyplinujacy wlosy

Chcesz mieć pienne i zdyscyplinowane włosy? Powinnaś, więc zacząć od zdrowej diety, która odbuduje i wzmocni czuprynę. Ale czy na pewno to robisz? Zastanów się, co jesz każdego dnia. Może warzywa i owoce? Nie. A może kasze i orzechy? Nie. Tak, więc, czas zmienić swój styl życia i najpierw zadbać o siebie od środka.

Jeśli chcemy nakierować dietę na korzyści ze strony włosów, to musisz jeść takie produkty, które są bogate w składniki potrzebne do odpowiedniego wzrostu włosów oraz kondycji. Musisz jednak uzbroić się w cierpliwość. Przede wszystkim, dlatego, że nic nie działa od razu. Będziemy musieli poczekać miesiąc albo dłużej, aby efekty były widoczne. Dzieje się tak, ponieważ nasz organizm najpierw zaspokaja te braki, które są najbardziej potrzebne, czyli w organach wewnętrznych, a dopiero na końcu, to, co zostanie jest przekazywane do tego, co jest na zewnątrz. Bardzo dobrze na włosy działa siemię lniane. Najlepiej jest kupić niemielone i samemu przy pomocy młynka zmielić. Dlaczego tak? Ponieważ dzięki temu, w ziarenkach mamy wszystkie cenne składniki. Z siemienia mielonego kupionego w sklepie, odsączony jest olej lniany, który jest bogaty w różne kwasy, potrzebne nie tylko dla włosów, ale także dla mózgu. Co robimy z takim siemieniem? Oczywiście pijemy. Najlepiej rano na czczo. Bierzemy łyżeczkę siemienia i zalewamy do połowy szklanki gorącą, gotowaną wodą. Kiedy nieco ostygnie, pijemy. Możemy zrobić taką mieszankę także na bazie mleka zamiast wody. Pamiętaj jednak, aby po 3 tygodniach picia, zrobić tydzień przerwy. Siemię doskonale działa na włosy, nawilża je, nabłyszcza i wzmacnia. Możemy się także po nim spodziewać mnóstwa nowych włosów.

Zdyscyplinuj swoje włosy

Jednak, mimo iż dieta jest bardzo ważna, to niekiedy tylko ona nie wystarczy. Bardzo ważna jest także pielęgnacja na zewnątrz. W przypadku włosów kręconych, powinna ona być bardzo częsta i bogata w składniki nawilżające. Dużą rolę w tym przypadku odgrywają szampony, które powinny być dobrane odpowiednio do rodzaju włosów. To jednak nadal nie wszystko, ponieważ trzeba nam także czegoś, co ugładzi włosy i w możliwie jak najmniej inwazyjny sposób wyprostuje je.

Dlatego też, powstał PHYTO PHYTODEFRISANT Balsam dyscyplinujący włosy. Stworzony został specjalnie po to, aby osoby, które nie mogą sobie poradzić z włosami oraz ich zdyscyplinowaniem, w końcu mogły mieć miękkie i wygładzone włosy. Balsam nie tłuści włosów oraz ich na wysusza, ponieważ jest lekki i nie zawiera alkoholu. Włosy po nim są nawilżone, pełne blasku oraz wzmocnione. Co najlepsze, z każdą kolejną aplikacją, włosy będą stawać się coraz bardziej proste. Jak nakładać taki balsam? Zaraz po umyciu włosów wyciskamy ilość wielkości orzecha włoskiego na rękę i wcieramy we włosy od nasady aż po same końce. Następnie przeczesujemy grzebieniem z szeroko rozstawionymi zębami i układamy włosy. 

 

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *