Lakier do włosów KJMN Hair Pro Tox 400ml

Lakier do włosów KJMN Hair Pro Tox 400ml

Masz w najbliższym czasie wesele nawet, jeśli jest ono dopiero za miesiąc, to mając włosy w dość kiepskim stanie musimy się zastanowić już miesiąc wcześniej, co z nimi zrobić. Taki problem maja szczególnie Ci, których włosy są niezdyscyplinowane i ciągle się puszą.

W przypadku osób, których włosy są proste, nie ma kłopotów zwykle z uczesaniem. Największą ich przeszkodą jest zawsze to, że w ich przypadku, fryzura bardzo krótko się trzyma w takiej pozycji jak byśmy chcieli. Wynika to zwykle z tego, że włosy takie są ciężkie i bardzo trudno je usztywnić bez używania dość sporych dawek lakieru do włosów. Ten jednak tworzy na nich skorupę i skleja je, co wygląda nieestetycznie i niszczy efekt fryzury.

Dodatkowo, lakiery do włosów posiadają mnóstwo chemii w składzie. Powodują one nie tylko to, że fryzura wygląda nienaturalnie i sztucznie, ale także wysuszają włosy i niszą je. To jednak jeszcze nic, ponieważ koszmar zaczyna się już po całej uroczystości, kiedy trzeba rozczesać włosy i doprowadzić je z powrotem do normalnego stanu. Jet to bardzo trudne do zrobienia, dlatego też musimy najpierw umyć włosy, a dopiero później da się doprowadzić do porządku. Jednak wpierw musimy przebrnąć przez spinki, wsuwki oraz inne ozdoby, które przy pryskaniu lakierem, także się przyklejają do włosów.

Nieinwazyjne wzmocnienie fryzury

Mając na względzie takie problemy, z jakimi musza zmagać posiadaczki długich włosów oraz krótkich, a także te panie, które preferują naturalne kosmetyki do stylizacji włosów został stworzony Kallos KJMN lakier do włosów HAIR PRO-TOX. Jego ogromna zaleta jest przede wszystkim to, że nie niszczy on i nie wysusza włosów jak robią to zwykłe lakiery, ale wręcz przeciwnie – wnika w nich głąb i odbudowuje włosy, wzmacnia i utrwala. Jest on bogaty w keratynę, kwas hialuronowy oraz kolagen, które naturalnie utrwalają włosy, nadają im połysk i elastyczność.  Jego ogromną zalet jest także to, że nie skleja on włosów, dzięki czemu wyczesanie go jest bardzo proste.

Obawiasz się czy do Twojego rodzaju włosów taki lakier się nada i czy na pewno utrzyma w ładzie twoją fryzurę przez całą noc, podczas uroczystości? Oczywiście! Nie masz, czego bać, gdyż lakier ten jest przeznaczony do wszystkich rodzajów włosów. Możesz być pewna, że nawet, jeśli będziesz się energicznie bawić, to Twoja fryzura będzie się doskonale trzymać, ponieważ nie będzie n niej skorupy z posklejanych włosów, ale będzie ona elastyczna, tak, więc przy każdym podskoku wróci na swoje miejsce.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *