Caviar – maska do włosów z ekstraktem z kawioru

Caviar – maska do włosów z ekstraktem z kawioru

Masz problem ze swoimi włosami, które nigdy nie chcą współpracować? A więc nie jesteś jedyna. Bardzo dużo kobiet ma włosy, które są niezdyscyplinowane i potrzebują one bardzo duże ilości preparatów doi stylizacji włosów, które mają utrzymać je w określonym stanie.

Ale czy to wytacza? Przecież takie produkty niszczą nasza czupryną i dodatkowo pogarszają jej stan. W takim razie wpadamy w błędne koło, ponieważ chcąc poprawić ich stan, sięgamy po lakiery i żele do włosów, które znowu je niszczą i sprawiają, że stają się suche i szorstkie. Musimy, więc przede wszystkim ograniczyć ilość preparatów tego typu na włosach. Najlepszą opcją jest zrezygnowanie z nich całkowicie. Dzięki temu, włosy nie będą się pogarszać i dodatkowo niszczyć. Weź także pod uwagę, że w takich kosmetykach, znajdują się duże ilości alkoholu, który nie tylko podrażnia skórę głowy, ale pozbawia włosy wody i sprawia, że stają się one matowe i szorstkie. W takim wypadku, musisz skupić się na odżywianiu włosów.

Jeśli chcesz całkowicie poprawić stan swojej czupryny, to powinnaś zaopatrzyć się w odpowiedni szampon. Bardzo ważne jest to, aby miął w składzie dużą ilość olejów oraz ekstraktów, które nawilżą i odżywia włosy, dzięki czemu z powrotem staną się błyszczące jak kiedyś i zdrowe.

Maski i maseczki

Jeśli chcesz, a włosy powróciło do dawnej świetności, to musisz zapewnić im odpowiednie do tego warunki. Warunkiem numer 1 jest zdrowa dieta. Powinnaś jeść jak najwięcej warzyw, owoców, kasz, orzechów oraz wszystkiego, co posiada duże dawki witamin ni minerałów, które odpowiadają za poprawę kondycji włosów. Musisz jednak uzbroić się w cierpliwość, ponieważ organizm najpierw uzupełnia braki w naszym, wnętrzu, a dopiero później dba o wygląd zewnętrzny.

Warunkiem numer dwa, jest pielęgnacja włosów na zewnątrz. Bardzo przydatne będzie robienie maseczek z różnych produktów, takich jak żółtko jajka, śmietana, banan, siemię lniane itp. jeśli nie lubisz tego typu rzeczy, to mamy dla Ciebie inne rozwiązanie. Jest nim Caviar, Maska do włosów z ekstraktem z kawioru firmy Kallos. Ponieważ zawiera ona ekstrakt z kawioru, doskonale rewitalizuje. Posiada bardzo cenne witaminy oraz minerały, lipidy i białko. Tak, więc zadaniem tej maski jest po pierwsze oczyszczenie włosów, a po drugie odbudowa, nawilżenie, a także nadanie połysku i miękkości włosom. Struktura włókien włosów jest odbudowana. Dzięki temu wyglądają one zdrowiej i są idealnie dociążone.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *