Uniwersalne kosmetyki dla mężczyzn

Uniwersalne kosmetyki dla mężczyzn

Zapewne często słyszeliście, że jeśli coś jest do wszystkiego to nadaje się do niczego. W wielu przypadkach powiedzenie to staje się gorzką prawdą, lecz nie jeśli chodzi o kosmetyki dla mężczyzn. Wiele dostępnych preparatów łączy w sobie kilka funkcji i właściwości, tak aby pomóc zaoszczędzić czas i pieniądze.

Mimo swojej uniwersalności, wielozadaniowe kosmetyki dla panów nie tracą nic ze swojej jakości i skuteczności. Dobry preparat pomoże uporać się z wieloma problemami naraz, spełniając w ten sposób oczekiwania wielu mężczyzn. Oto krótki przegląd najbardziej popularnych preparatów multizadaniowych dla panów.

Pielęgnacja twarzy

Zupełnie osobną grupę kosmetyków stanowią preparaty 2w1 do twarzy. Mężczyźni znajdą tu całą gamę produktów opalających, matujących czy nawilżających oraz produkty, których działanie łączy w sobie rozmaite funkcje. Na rynku dostępne są kremy pielęgnacyjne dla panów, które działają nawilżająco oraz sprawdzają się jako balsam po goleniu, ponieważ skutecznie łagodzą podrażnienia. Balsamy te bardzo dobrze nawilżają męską skórę, przy czym równocześnie ją matują. Dzięki takiemu kompleksowemu traktowaniu skóra jest właściwie odżywiona, odznaczając się wyjątkowo zdrowym wyglądem. Warto wybierać te kremy, których skład wzbogacony jest o obecność kwasów krzemowo-hialuronowych, ponieważ mają one działanie przeciwzmarszczkowe.

Pielęgnacja ciała i włosów

Do najpopularniejszych uniwersalnych kosmetyków należą te, służące jednocześnie do mycia ciała i włosów. Jeśli nie chcesz mieć łazienki zapełnionej buteleczkami i tubkami lub jeśli jesteś oszczędny i praktyczny powinieneś zdecydować się na zakup takiego preparatu, przede wszystkim dlatego, że efekty są takie same, jak w przypadku oddzielnych kosmetyków. Na rynku dostępnych jest wiele tego rodzaju produktów, jak np. NUXE Men żel pod prysznic, który może być używany do pielęgnacji ciała, twarzy i włosów. Wszystko to dzięki bazie myjącej pochodzenie roślinnego, która składa się z delikatnych, powierzchniowo czynnych składników. Wytwarzane one są z oleju kokosowego, słonecznikowego i cukru kukurydzianego, mających działanie oczyszczające, jednocześnie nie wysuszając przy tym skóry. Zastosowany wyciąg z grabu i dębu działa kojąco i łagodząco. Preparat ten pozostawia długotrwałe poczucie świeżości, dzięki kompilacji olejków eterycznych jak cedr, papaczula, geraniumi trawa vetiver. Jest to idealny kosmetyk również do cery wrażliwej, ponieważ składniki w 95 % są pochodzenia naturalnego.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *