Kallos – maska jagodowa odbudowa oraz pełne nawilżenie

Kallos – maska jagodowa odbudowa oraz pełne nawilżenie

Poszukujesz sposobu, na twoje włosy, które nie chcą współpracować i w ogóle nie prezentują się dobrze? Jeśli tak, to zastanów się, co robisz, aby były one piękne. Z pewnością niewiele. Czy ostatnio jadłaś warzywa lub owoce? A może kasze i owoce? No właśnie.

Włosy, potrzebują nie tylko farbowania, aby się prezentowały dobrze, ale także odżywienia, które powinny dostać od wewnątrz. Dzięki temu będą one nie tylko rosnąc szybciej, ale będą znacznie zdrowsze i mocniejsze. Co najważniejsze, zdrowa dieta zapewnia Ci także zdrowie całego organizmy. Pamiętaj jednak, że zdrowa dieta, powinna być odpowiednio zbilansowana i tak dopasowana, aby nie brakowało żadnych składników. Tak, więc nie odżywiamy się tylko i wyłącznie warzywami czy też samą kaszą. Inne produkty także są potrzebnie. Musimy jednak mimo to, wykazać się cierpliwością, ponieważ nasz organizm w pierwszej kolejności zaspokaja w witaminy organy wewnętrzne, a dopiero na końcu we włosy i paznokcie. Dlatego też, musisz przygotować się na to, że jak zjesz zdrowy obiad, to Twoje włosy nie zrobią się po godzinie piękne i zdrowe, ale może to zejść około 2 lub 3 miesiące.

Pielęgnacja to podstawa

Jest jeszcze bardzo ważna kwestia, o której nie możesz zapominać. O czym mowa? Oczywiście o pielęgnacji włosów. Oprócz zbilansowanej diety, musisz zapewnić im ochronę przed szkodliwymi czynnikami środowiska, gorącym powietrzem suszarki czy prostownicą. Jeśli chcesz mieć piękne i gładkie włosy, to musisz używać także odpowiednich szamponów, które sprawią, że doskonale będą się prezentować i wyglądać na zdrowe. Jednak muszą to być szampony naturalne, które nie posiadają dużej ilości chemii, które podrażni skórę oraz włosy, a także sprawi, że włosy tylko będą wydawać się piękne, a jak użyjemy czegoś innego to stracą blask i staną się szorstkie. Jeśli chcemy dbać o włosy i zapewniać im pielęgnacje w postaci maseczek, które będziemy nakładać, to unikajmy silikonów, które będą blokować dostawanie się substancji odżywczych do włosów.

Blueberry, Jagodowa maska do włosów firmy Kallos, będzie w tym przypadku idealnie pielęgnować włosy. Zawiera ona ekstrakt z owoców czarnej jagody. Ma on doskonałe działanie nawilżające, odbudowujące, a także odzywające. Dzięki zawartości witamin i minerałów, pielęgnuje włosy, które są suche i zniszczone po zabiegach fryzjerskich oraz farbowaniu. Ponieważ zawiera ona olej z awokado, nawilża ona skórę głowy oraz włosy. Włosy stają miękkie, elastyczne oraz pełne blasku.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *