Radical – pianka nadajaca objętość do włosów

Radical – pianka nadajaca objętość do włosów

Twoje włosy są cienkie i oklapnięte? Jeśli tak, to masz zapewne z nimi nie mały problem. Najczęściej mimo codziennego mycia, wyglądają one jakby były nieświeże. W takim wypadku, starasz się je myć jeszcze częściej, ale one stają się jeszcze bardziej tłuste. Dlaczego tak się dzieje?

Powodem twojego problemu jest skóra, która produkuje zbyt duże ilości sebum. Im bardziej ją przesuszasz szamponami, tym więcej go produkuje. Tak, więc wpadasz w błędne koło. Niestety, nie ma innego sposobu na poprawę swojej sytuacji na łowie jak tylko pozwolić skórze się nawilżyć i zmniejszyć częstotliwość mycia. Do tego, najlepiej jest przerzucić się na szampon bardzo delikatny, który nie będzie wysuszał i podrażniał skóry. W takim wypadku, doskonale sprawdzą się szampony dla niemowląt. Zwracaj jednak uwagę na skład podczas kupowania, ponieważ niekiedy nawet szampony dla noworodków są napakowane chemią i alergenami.

Czy to pomoże moim włosom. Oczywiście na początku będą one oklapnięte i tłuste, ale z czasem, kiedy skóra się już nawilży, top zauważysz, że już nie są przetłuszczone na koniec dnia i nie wyglądasz jakbyś ich nie myła przez tydzień.

Zwiększ objętość

Dla takich włosów, przyda się preparat, który je uniesie u nasady i sprawuj, że będą prezentowały się znacznie lepiej. Taki właśnie jest RADICAL, czyli Pianka nadająca objętość do włosów. Jest ona bardzo lekka, dzięki czemu nie obciąża włosów dodatkowo. Posiada ona cenne składniki, takie jak ekstrakty z lipy i skrzypu polnego, a także płynną keratynę, kolagen i inutec. Poprawia ona nie tylko wygląd całych włosów, ale także przy okazji ich kondycję. Jeśli zadecydujesz się na regularne stosowanie pianki, to zobaczysz, że po jakimś czasie twoje włosy staną się znacznie mocniejsze, dynamiczne oraz sprężyste.

Jak stosować taka piankę? Po pierwsze umyj włosy. Nakładamy piankę na jeszcze mokre i przejeżdżamy palcami po każdym paśmie pod nasady, aż po końce. Nie potrzebujemy do tego zbyt dużych ilości pianki. Jeśli m marzysz o uniesionych włosach, a co lepsze nie tylko po użyciu pianki, ale także później, to musisz koniecznie nabyć Radical. W końcu, nie będziesz się musiała martwić, że Twoje włosy są oklapnięte i pozbawione życia. Będą one niezwykle elastyczne i doskonale uniesione. Nawet, jeśli będziesz na imprezie, to nie musisz się martwić, że nagle fryzura straci blask, ponieważ pianka działa doskonale nawet w trudniejszych warunkach.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *