Wielofunkcyjne kremy dla mężczyzn

Wielofunkcyjne kremy dla mężczyzn

Jeśli zależy ci na oszczędności czasu, miejsca i pieniędzy, zainwestuj w uniwersalny krem nawilżający dla mężczyzn. Kosmetyk jest przeznaczony dla wszystkich panów, lubiących skuteczność i konkrety.

Dzisiejsi mężczyźni wiedzą dobrze jak ważny jest stosowny wygląd i wiedzą, że ich skóra zasługuje na podstawową pielęgnacje. Na szczęście współcześnie dbanie o swój wygląd przestało kojarzyć się z metroseksualnością, stając się naturalną czynnością wspomagającą zdrowy tryb życia. Aby osiągnąć jak najlepsze efekty, panowie powinni sięgnąć po kosmetyki opracowane specjalnie dla nich, ponieważ skóra kobiet i mężczyzn zdecydowanie się różni. Warto również zaznaczyć, że mydło i krem do golenia to nie zestaw pielęgnacyjny.

Charakterystyka męskiej skóry

Należy ponownie zaznaczyć, że męska skóra potrzebuje zupełnie innej pielęgnacji niż damska. Panowie posiadają bardziej ukrwioną skórę, która odznacza się dużo większym zagęszczeniem naczyń krwionośnych. Stąd męska skóra jest znacznie grubsza od kobiecej. Ponadto przez wzmożone działanie testosteronu skóra mocniej i intensywniej przetłuszcza się. Nie bez znaczenia jest również to, że mężczyźni posiadają zarost i przy regularnym goleniu naskórek zostaje powoli usuwany, przy czym często pojawiają się wypadki w postaci zacięć. Wszystko to sprawia, że skóra jest bardziej wrażliwa i wymaga specjalistycznej pielęgnacji. Ważne jest, aby regularnie kontrolować jej stan i nie doprowadzać do poważnych stanów zapalnych lub głębokich podrażnień. Pamiętajcie więc, aby skórę odpowiednio i dokładnie oczyścić specjalnym mleczkiem a następnie zapewnić jej jak najlepsze i skuteczne nawilżenie.

Dostępne produkty

Chcąc zapewnić kompleksową pielęgnacje swojej skórze, nie musisz inwestować w szereg preparatów. Z pomocą przychodzą uniwersalne kremy, płyny i żele, jak na przykład wielofunkcyjny żel nawilżający do twarzy MUXE MEN, który charakteryzuje się potrójnym działaniem – nawilża, energetyzuje i matuje. Jego delikatna i płynna konsystencja żelu działa natychmiastowo, penetrując tkankę skórną bez efektu natłuszczania. Preparat idealnie nawilża naskórek, przez co odzyskuje on witalność i elastyczność, bez uciążliwego efektu błyszczenia. Dodatkowym plusem kosmetyku jest to, że jest on przeznaczony do wszystkich rodzajów skóry, w tym również dla skóry wrażliwej – wszystko to dzięki zastosowaniu naturalnych składników. Jego wielofunkcyjność polega na tym, że może być również stosowany jako balsam po goleniu, skutecznie łagodzący podrażnienia.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *