5 najlepszych kosmetyków do stylizacji włosów kręconych w 2015 roku!

5 najlepszych kosmetyków do stylizacji włosów kręconych w 2015 roku!

Każde włosy, potrzebują innego rodzaju pielęgnacji. Jedne wymagają mniejszej dbałości, a i tak dobrze się prezentują, zaś inne mimo ogromnych starań, kompletnie nie chcą współpracować. Dlatego, jeśli mamy na przykład włosy kręcone, to musimy dołożyć bardzo poważnych starań, aby udało się je ujarzmić i doprowadzić do porządku. Niestety, nie należy to do zadań łatwych oraz tanich. Niestety, osoby z włosami kręconymi są skazane na ciągłe doglądanie stanu swoich kosmyków oraz pilnowanie, aby nie trafić na wilgotną pogodę na zewnątrz, ponieważ wtedy katastrofa murowana.

Są jednak produkty, które mogą nam pomóc w sprawieniu, aby kosmyki, choć trochę chciały współpracować. Ne jest jednak łatwo znaleźć takie, które rzeczywiście będą doskonale pasować dla naszych włosów. Czytasz dużo opinii na temat jakiegoś kosmetyki i są o nim same superlatywy? Nie kieruj dwie takimi opiniami, ponieważ każdy ma inne włosy i u każdego taki specyfik może się sprawdzać inaczej. Dlatego też, sięgając po kosmetyki dla włosów kręconych, postaraj się nie czytać opinii tylko na jednym formy, ale staraj się przejrzeć kilka stron, aby mieć opinię nie tylko tych zadowolonych, ale także tych, których kosmetyk nie zachwycił. Warto także zaopatrzyć się w próbki kosmetyków i nie kupować od razu całych opakowań, ponieważ niektóre są dość drogie i może się okazać, że stracisz tylko pieniądze.

Na te produkty zwróć uwagę

Poznaj 5 produktów, które doskonale się nadają do pielęgnacji włosów kręconych. Jeśli tylko, któryś ci się spodoba, to postaraj się, najpierw znaleźć próbkę lub odkupić, od kogo kto nie używa, ponieważ nie podszedł mu ten kosmetyk.

Na pierwszym miejscu jest Kerastase curl fever. Jest to kosmetyk, którym musisz się polubić i wiedzieć jak go używać, aby dawał jak najlepsze efekty. Najlepiej jest go nakładać na mokre włosy. Ilość wisienki nakładamy na rękę, a następnie aplikujemy na włosy. Możesz wysuszyć włosy suszarką lub zostawić, aby naturalnie wyschły.

Kolejnym kosmetykiem jest Super Loki Odżywka w Sprayu z Joanny. Nie jest to odzywką w formie płynu czy kremu, ale mgiełka. Doskonałą jest pod trzema względami. Przede wszystkim jest niezwykle tania, po drugie bardzo wydajna, a po trzecie wydobywa piękny skręt loków. Jedno opakowanie przy średniej długości włosów starczy spokojnie na pół roku. Spryskujemy mokre włosy i ugniatamy, aby powstały loki.

Trzeci w kolejce, jest Marc Anthony Curl Cream. Ma on postać aksamitnego kremu, który doskonale wydobywa skręt z każdego kosmyku. Co najlepsze, przy okazji doskonale nawilża włosy oraz ich końce. Krem jest bardzo wydajny oraz dostępny w każdym mieście.

Ostatnimi produktami są Syoss Invisible Hold oraz Mleczko do włosów kręconych Marion. Pierwszy produkt jest wydajny, niedrogi oraz doskonale modeluje włosy. Jeśli chodzi o drugi to dokonały kosmetyk do podkreślenia loków oraz wydobycia z nich pełnego skrętu.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *